به وبلاگ هیئت ژیمناستیک شهرستان دامغان خوش آمدید

برگزاری کلاس های آموزش ژیمناستیک سطح 1 مقدماتی در مهد های کودک و قران  برای سنین 4-6 سال در دامغان

در راستای تفاهم نامه فدراسیون ژیمناستیک ایران با سازمان بهزشتی کل کشور مبنی بر برگزاری کلاس های زیمناستیک در مهد های کودک این هیئت برای ساماندهی وپویا نمودن این ورزش مادر و پایه ابتدا با هماهنگی ریاست محترم اداره تربیت بدنی جناب آقای حسینی پورو همکاری صمیمانه ریاست محترم اداره بهزیستی جناب آقای علی اصغریان اقدام به تشکیل کمیته استعداد یابی نمود که ریاست این کمیته را جناب آقای مهندس امیر عباس رشیدی بر  عهده گرفتن  و با تلاش نامبردگان با بستن قرار داد در 8مهد کودک و 5 مهد قران از 15/7/88 قرار شد روزانه 45 دقیقه ژیمناستیک سطح مقدمات 1 آموزش داده شود . ضمنا این کمیته برای توسعه و ترویج این ورزش پایه و مادر تصمیم گرفت  کار استعداد یابی خود را  از هفته اول مهر در مدارس ابتدایی  آغاز نماید که برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و بهروزی را داریم .

جناب آقای دکتر کامران عباسی

انتصاب شایسته جناب عالی را به سمت رییس کمیته پزشکی رابه شما تبریک عرض می نماییم   امیدواریم  در انجام امورات محوله موفق و مو ید باشید.

/ 2 نظر / 19 بازدید
پرشین بلاگ

کاربر گرامی ، این اولین نظر روی اولین یادداشت وبلاگ شماست. شما نیز میتوانید حین بازدید از وبلاگ های دیگران، روی یادداشت های آنان اظهار نظر کنید و با سایر وبلاگ نویسان تعامل داشته باشید.همچنین میتوانید امکان اظهار نظر روی یادداشت هایتان را غیر فعال کنید و یا نظرات رسیده را بررسی و در صورت لزوم حذف نمایید.

محمد

با سلام از وبلاگ هیات کوهنوردی شهر دامغان بازدید نماید.و با ما در مناطق بکر دامغان سفر نماید.09351883337-09190187818